Šildymo sistemų montavimas-katilinių įrengimas , pakankamai sudėtingas procesas, reikalaujantis pakankamai nemažą bagažą žinių, bei praktikos.
Kieto kuro akumuliacinė katilinė maksimaliai panaikina šildymo sistemų inertiškumą, kuris labiausiai ir įtakoja kieto kuro sąnaudas. Pakurus kieto kuro akumuliacinę katilinę, katilas pirma įšildo namą, ir vandens šildytuvą, o tik vėliau pradėjus užsidarinėti namo šildymo sistemos termostatams, kieto kuro katilas pradeda krauti akumuliacines talpas. Pakrovus akumuliacines talpas, namą ir vandens šildytuvą, kieto kuro katilas užgesta, o patalpose palaikoma šiluma akumuliacinių talpų dėka, kol talpos neatvėsta.
Iškyla klausymas, o kiek laiko neatvėsta akumuliacinės talpos, kiek laiko galima palaikyti šilumą namie, nekuriant katilo? Visa tai priklauso nuo to, kokio galingumo kieto kuro katilas, ir kokio tūrio akumuliacinės talpos. Kuo galingesnis kieto kuro katilas, ir pagal jį apaskaičiuotas akumuliacinių talpų litražas, tuo rečiau kursite kieto kuro katilą.
Tai pats primityviausias kieto kuro katilinės montavimo būdas. Privalumai– maža įrengimo kaina, paprasta eksploatacija, tačiau nėra pakankamai gerai užtikrintas sistemos darbas, kadangi rankiniu būdu sureguliuoti kieto kuro katilo ketureigį pamaišymo vožtuvą yra pakankamai sudėtinga dėl temperatūrų perkritimo, kad gryžtamo srauto temperatūra būtu nežemesnė negu 50 C*. TAD PASIRENKANT NAMO ŠILDYMO SISTEMĄ SU KETURIAIGIU PAMAIŠYMO VOŽTUVU, reikėtu įsivertinti išlaidas ir automatikai, kuri reguliuos srautus. Todėl rekomenduojame montuoti kieto kuro katililą su trieigiu termostatiniu pamaišymo vožtuvu
Ketureigio pamaišymo vožtuvo pagalba palaikoma pakankama grįžtančio į kieto kuro katilą vandens srauto temperatūra. Darbo principas: kieto kuro katilo grįžtamas ir paduodamas vamzdis sujungiamas su namo šildymo sistemos vamzdynu ir dalį paduodama karšto vandens srauto iš katilo praleidžia į namo šildymo sistemą dalį pamaišytą su šaltu iš namo šildymo sistemos grįžtančiu vandeniu gražina į katilą. Valdomas rankiniu būdu arba su pavara. Schemoje numeriais pažymėti: 1) Ketureigis pamaišymo vožtuvas; 2) Cirkuliacinis siurblys; 3)grubaus valymo filtras; 4)Uždaromoji armatūra; 5) Karšto vandens ruošimo cirkuliacinis siurblys; 6) Karšto vandens uždaromoji armatūra; 7) Apsauginis vožtuvas; 8) Plėtimosi indas;
Privalumai: Užtikrina reikiamą katilo grįžtančio vandens temperatūrą.
Veikimo principas: Trieigis termostatinis pamaišymo vožtuvas neleidžia grįžti per žemos temperatūros vandeniui iš namo šildymo sistemos į katilą, gryžtamas iš namo šildymo sistemos srautas yra pamaišomas su paduodamu iš katilo. Schemos detalizacija: 1) Trieigis termostatinis pamaišymo vožtuvas; 2) Cirkuliacinis siurblys; 3) Grubaus valymo filtras; 4) Šildymo sistemos uždaromoji armatūra; 5) Karšto vandens ruošimo cirkuliacinis siurblys; 6) Karšto vandens ruošimo uždaromoji armatūra; 7) Apsauginis vožtuvas; 8) Plėtimos indas;
Šildymo sistemų įrengimas – įdealiausia pokolektorinė namo šildymo sistema šiai katilinei- radiatorinis šildymas
Mūsų įmonė specializuojasi Akumuliacinių talpų gamyba, todėl mes galime jums įrengti akumuliacinę katilinę net ir sudėtingiausiomis sąlygomis, kai įnešti akumuliacinių talpų nėra fizinės galimybės. Mes pagaminę ruošinius suvirinsime akumuliacines talpas jų stovėjimo vietoje, ir sumontuosime jums akumuliacinę katilinę.
Mūsų įmonė gamina akumuliacines talpas ne tik juodo plieno šildymo sistemoms, bet ir geriamam vandeniui, nerūdijančio plieno talpas.
Geoterminis šildymas – tai modernus šildymo būdas atsinaujinančiais energijos šaltiniais. Šilumos siurblys ima energiją iš grunto, gruntinio vandens ar oro ir paverčia ją į šilumą, kuri naudojama pastatui šildyti ir buitiniam karštam vandeniui ruošti. Šiuo budu gaunamas šilumos kiekis yra 4-5 kartus didesnis už sunaudotą energiją. Tai ekologiškas, modernus šildymo būdas.
Šiuo metu įpatingai sparčiai populiarėja autonominio šildymo sistemos, naudojant dujinius, geoterminius, bei granulinius katilus. Tokios sistemos sėkmingai veikia tiek mažuose butuose, tiek dideliuose individualiuose gyvenamuosiuose namuose, ar tai komercinėse patalpose. Naudojant šiuolaikinę šildymo įrangą galima sumontuoti autonomines katilinės, kurios apšildytų vieną ar kelis, gyvenamuosius ir net daugiabučius namus.
Grindinio šildymo sistema žinoma nuo senų laikų – tokį šildymo būdą naudojo dar senovės romėnai. Grindų šildymo sistemą ištobulino Vokietijos ir Švedijos inžinieriai. Šitų šalių inžinerijos mokslai turi labai senas tradicijas. Norint įsirengti šildymo sistemą garantuojančią komfortą ir nedideles šilumos energijos sąnaudas, būtina teisingai įrengti ne tik grindų šildymą, bet ir temperatūrų nužeminimo mazgus.
Netinkamai įrengta sistema gali per mažai ar per daug šildyti, gali susidaryti karšti ir šalti ruožai, t. y. Grindys šils netolygiai, šildymo sąnaudos bus daug didesnės, nei teisingai įrengtų šildomų grindų.
Taip nutinka todėl, kad nepakankamai atsižvelgiama į grindinio šildymo montavimo specifiką ir jo įrengimo subtilumus.
Grindinis šildymas tai žemų temperatūrų šildymo sistema, didžiausia grindų šildymo sistemos vandens temperatūra yra nuo 35 iki 55 0C, grindų paviršiaus temperatūra – iki 28 0C. O į radiatorius tiekiamo vandens temperatūra siekia 60–80 0C.
Susisiekite su mūsų specialistais
el.p: info@defaktas.lt
mob: +37061510272